۱۳۸۸ شهریور ۳۱, سه‌شنبه

جواب آقاي كبود وند در اينكه چرا مردم آن شعارها را دادند!بسمه تعالی
حضرات فقهای محترم شورای نگهبان – دامت افاضاتهم

با سلام و آرزوی موفقیت برای شما و تمامی آنانی که قلبشان برای پیروی اسلام می‌تپد.گاهی دیده می‌شود که بعضی از آقایان محترم در مسائلی وارد می‌شوند که موجب وهن شورای نگهبان است. فقهای محترم باید توجه داشته باشند که نباید در مسائلی که مورد درگیری هست، وارد شوند. از باب مثال در شان شورای نگهبان و حتی خود حضرت آقای خزعلی نیست که به افراد مختلف تندی کند. اینکه دیگر روشن است که روی منبر و یا هر کجا حرام است به مسلمانی نسبت کمونیستی داد. بر فرض کخ ایشان بگوید من نسبت ندادم ولی این را که معترفند که گفته اند: می‌گویند آقای سلامتی کمونیست است. آیا این توهین و گناه بزرگ از شخصی که عضو شورای نگهبان است، آن هم به مسلمانی که نماینده مردم تهران است، شرعا چه صورتی دارد. مادامی که شما اینگونه عمل می‌کنید، باز هم توقع دارید جوانان انقلابی تند احترام شما را بگیرند.

آیا شخصی که می آید نزد فقهای شورای نگهبان و می گوید: اگر گناهی هم کرده‌ام توبه می‌کنم، راه درستی را رفته است یا کسی که روی منبر این توبه را به عنوان ضعف یک نماینده نقل می‌کند؟ بحث بر سر خوبی و بدی نمایندگان و سایر افراد نیست، بحث بر سر راه گناه و کج رفتن است. همه باید توجه کنیم که آلت دست بازیگران سیاسی نشویم. باید سعی شود آقایان به عنوان منبری پرخاشگری که تا این مرحله حاضر است پیش رود معرفی نشوند.

شما نگویید آنها به ما بد می گویند و ما با این صحبتها جواب آنها را می دهیم. آنها که به شما بد می‌گویند، پست مقدس شورای نگهبان را ندارند. شما در مکانی نشسته‌اید که باید خیلی از مسائل را با سکوت و وزانت خویش حل کنید. حواستان را جمع کنید که نکند یکمرتبه متوجه شوید که انجمن حجتیه‌ایها همه چیزتان را نابود کرده‌اند. من به شما آقایان علاقه مندم ولی لازم می‌دانم گاهی که مسئله ای را می بینم تذکر دهم . والسلام علیکم و رحمه الله وبرکاته .

روح الله الموسوی الخمینی
( صحیفه امام، بخش ضمیمه ، ص 579)

آقاي كبود وند همسر دختر شهيد! و عضو شوراي شهر با آوردن بخش گزينشي از فرمايشات امام خميني سعي كرده است كه آن فضاحت روز قدس براي هواداران احمدي نژاد را يك جوري ربط بدهد به شعار «مرگ بر روسيه »ملتي كه تا ديروز امت هميشه در صحنه بودند كه البته طعم و شهد شيرين صندلي شوراي شهر باعث شده ايشان كه زمان امام ، طفلي بيش نبودند، الان يادشان نيايد كه اتفاقان شعار ملت در روز قدس و ايران و من جمله فرياد:«جنتي.. تو...ملتي»جزو همان شعارهايي بود كه امام بر اساس روشن ضميري مورد اشاره آقاي كبودند پيشبيني مي كردند و گفته بودند كه حضرات شوراي نگهبان حواستان باشد يه وقتي نيايد كه اين ملت شمار ا بنوازنند،مي گيد نه بخوانيد نامه امام را به شوراي نگهبان وقتي كه به سلامتي تهمت كمونيست بودن مي زدندو مي خواستند رد صلاحيتش بكنند منتها يادتان باشد اگر آقاي كبودوند نقل قول صرف مي كنند ما دستخط را هم مي زنيم كه مو لاي درزش نرود و همه بفهمند شعار هاي روز قدس را آن پير روشن ضمير پيش بيني كرده بود منتها عده اي خودشانر ا به به آن را ه مي زنند و آن قسمتي را مي آورند كه صندلي شورا را برايشان تضمين كند و يكبار هم از خودشان نمي پرسند به جز اين جور مغالطه ها با راي ملت قزوين چه كرده اند و چه كار مفيدي در آن شورا انجام داده اند.

هیچ نظری موجود نیست: